KONST / Litografier / Litografi 8748084
nr 874 8084
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Litografi, Uno Stallarholm (1894-1974), Strömmen Stockholm, 73/100, signerad, -25, ramens innermått: 36x150
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:44:28
250 kr
200 kr
600 kr
400 kr
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm